Mustad Pioneerid
Registrikood: 80139456
VALGA, Kuperjanovi 74 - 45

Postiaadress:
Mustad Pioneerid
PK. 150
VALGA 68202

Mustad Pioneerid on vabatahtlik mittetulundusühing, mis on ellu kutsutud Anarchi tegevuse toetamiseks.


30.03.2002.a toimus Valga Kultuurikeskuses Mustade Pioneeride organiseeritud yritus - luuleõhtu "Reserveeritud Kohvik". Yrituse eelarve 3200 krooni. Mustade Pioneeride taotlus antud summale rahuldati Valga Linnavalitsuse poolt.

Luuleõhtu sisustasid luuletajad: Ivar Sild, Liisi Ojamaa, Wimberg, Jürgen Rooste ja Karl-Martin Sinijärv. Muusikalise poole pealt ja esmakordselt unplugged variandis Anarch.
Yritus tuli igavesti vägev, mille kohta on ka videomaterjali. Afterparty toimus Anarchi prooviruumis, mida nyyd enam ei ole (vähemalt seal mitte).


08.11.2002.a. toimus valga Kultuurikeskuses Anarchi 7 sünnipäeva tähistamine.Yritust korraldas ja esinejaid esitles Mustad Pioneerid MTÜ. Ürituse toetajaks oli
Valga Linnavalitsus.

Anarchi 7 sünnipäev tähistati Valga kultuurikeskuses. Kohal olid veel Kurjam, Ainus Seadus ja Wimberg / Rooste oma kavaga. Pidu algus hilines lausa 1,5 tundi kuna ilmatark Oja ennustus läks täide ja 08.11 hommikul oli alanud lumetorm mis hõlmas kogu Maajamaad. Siiski avitas pidu käivitada Valga punt Totalhead kes kibekähku oma pillid välja otsis ja kuni esimeste külalisesinejate saabumiseni eluga rockisid. Peo käigus osteti tühjaks kultuurikeskuse baar ja hiljem kogu peoplatsi vaadates võis tõdeda, et see saal on ennast nüüd ammendanud.