Ainus seadus  
  

   

  


Lühiajalugu
  

Ainus Seaduse esimene kontsert toimus 
02.10.1998 Pärnu Ühisgümnaasiumis.
Seda kuupäeva loetakse ka bändi alguseks.
   
Koos hakati käima juba mõnda aega varem aga, päris alguses polnud selge, mida keegi teeb ja millal see kõik täpselt alguse sai ei oska keegi öelda. Proove hakati tegema Taavi Metsa vanavanemate individuaalelamu teisel korrusel. Algusest peale on tehtud punk-rocki, tehakse praegu ja edaspidigi. Tihti võis kuulda väikses tänavas asuva valge maja teise korruse avatud akendest müra, mida seal poldud varem kuuldud. Mingil perioodil pidime ümberkaudsete elanike telefonikõnede tõttu sealt välja kolima, kuid meie õnneks seda siiski ei juhtunud.
   
Teine kontsert toimus sama aasta 23. oktoobril kohalikus alternatiivklubis Waldhof Music Factory, mis oli noore bändi jaoks mingil määral sündmus, kuna varem olid sealsamas üles astunud sellised kõvad tegijad nagu J.M.K.E., Zriamuli ja teised.
Hiljem anti seal mitmeid kontserte.
  
Põhiliselt ongi esinetud Pärnus, aga kontserte on antud ka Tallinnas, Kuressaares, Vana-Vigalas ja mujalgi.
Alal esineti noortebändide festivalil Noor-Rock´99. 
28.oktoobril 1999 astus Ainus Seadus üles Viljandi maakonnas asuvas Olustevere KPK-s. Kooli keldrikohvikus anti kontsert, millesarnast nähtust seal varem aset leidnud polnud. Järelkajad kestsid veel mitu päeva pärast esinemist. Kõneainet pakkusid ka kontserdipäeval ja järgmiselgi päeval koolimaja peal kakerdanud purjus fänn Fränk ja Gerri.
  
16.novebri 1999.aasta seisuga on antud 25 kontserti. 25-s toimuski Olustveres. Igast bändi kontserdist ja bändi puudutavast sündmusest ei viitsi praegu rääkida aga kunagi kirjutan kindlasti Ainus Seaduse üksikasjaliku tegutsemiskäigu. Seda võin aga öelda, et tegutseme igavesti ja laiali minna ei kavatse kunagi.
  
Info EAAB-st, oletatavalt Priit Perv'i arvutiklaviatuurilt.

  

Tähestiku järjekorras

  
Vaata kõiki
  

Tegutsemisaja järgi

ktanel@eau.ee