Roostes Hospidal 
  

   

  


Lühiajalugu
  

Bänd sai alguse 1998. aasta sügisel,
kui sai ostetud viimane vajaminev instrument - trummid.
Prooviruumiks sa okupeeritud Toitsi maja keldris asuv PUNKER ja kuna keegi meist pole muusikaliselt haritud, on loomingu ühisnimetaja PUNK ning meie baseerumisterritooriumiks sai KEILA linnake.
Esimesest koosseisust puudusid Rumse Diistius, kes oli küll olemas, kuid hoidis kõrvale aktiivsest tegevusest (ta täitis helitehniku kohta) ja Urky, lauljaks oli tollel aal Meelis Veersalu. 
Esimesed muusikalised katsetused olid äärmiselt mannetud, kuna pillimängimisega polnud keegi varem tegelenud. 
Hilissügisel yhines pundiga Tartus logelev Urky - tema proovib väga erinevaid instrumente mängida. 
Sellesse perioodi jääb ka grupeeringu kõige tihedam proovide periood, nii umbes üle nädala. Tulemuseks hunniku jagu rämps-müra. 
1999. aasta veebruaris olime aga piisavalt ülbed, et osaleda Jõgewa kultuurimajas kontserdil, mille oli korraldanud vennasansambel SAAST.
Järgnes endakorraldatud festival "Jaani Punk".
Suve lõpus (1999) loobus lõpuks ka Rumse Diistius (kodanukunimega Reimo) passiivsest lavatagusest elust ja tungis lavale ning asendas välja Meelise, kellel meeldis rohkem jälgimine kui osalemine.
Suvel täienes natukene ka proovitehnika tase ning uuesti sai üles astutud Jõgewal vennasansambli SAAST'a korraldatud kontserdil "Tankistide pääw", kus soojendasime ansamblit Operatsioon Õ.

Aasta 2000 algas taas muutustega, punti tuli uus liige nimega Chirsa, kes hakkas asendama Urkyt. Esialgu ta veel mingit konkreetset pille ei mängi ega häält ei tee, vaid on õpipoisi rollis.
Aasta alguses käidi ka stuudiot proovimas 
(tulemusi võib leida RO kodukast).
Selle käigu eesmärk ei olnud lindistamine, 
vaid kuulata ise seda, mida teeme.
19. veebruaril osalesime Tartus "Punk Laiv Üritusel", mis publiku puudumisel kujunes esinejate omavaheliseks klubiõhtuks.

Jutt Roostes Hospitali kodulehelt.
 

  

Tähestiku järjekorras

  
Vaata kõiki
  

Tegutsemisaja järgi

ktanel@eau.ee